پادکست رخ اپیزود دوم

پادکست رخ اپیزود دوم

پادکست رخ اپیزود دوم

پادکست رخ اپیزود دوم

 داستان زندگی کسانی که قسمتی از تاریخ را رقم زدند

ولگرد کوچولو داستان زندگی چارلی چاپلین

اسطوره سینمای کمدی

پادکست رخ
اپیزود دوم
0.5 0.75 عادی 1.25 1.5 1.75 2
45:25 00:00

نویسنده و گوینده:  امیر سودبخش                                      مدت: 45:25  دقیقه                                     حجم: 44:5 مگابایت

نویسنده و گوینده:  امیر سودبخش

            مدت: 45:25  دقیقه       

      حجم: 44:5 مگابایت

در پادکست رخ اپیزود دوم می شنویم :​

بی شک چارلی چاپلین اسطوره سینمای کمدی دنیا است ، او میگفت جاهایی تو دنیا من را میشناسند و طرفدار من هستند که مسیح رو نمیشناسند.

راست میگفت در اواخر دهه ۱۹۲۰ مشهورترین شخصیت تو کل دنیا یه کمدین بود با شلوار بگی گشاد ، کفشهای بزرگ تر از پاش ، کلاه کوچیک یه عصا تو دست ، با سبیل نصفه نیمه که بهش میگفتن ولگرد کوچولو.

پدر و مادرش هر دو بازیگر تاتر بودند وقتی چارلی رو به دنیا آوردند وضع زندگیشان بد نبود ولی انگار چارلی با بدنیا آمدنش هرچی بدبختی تو دنیااست را با خودش آورده بود.

هنوز یکسالش نشده بود که پدر و مادرش از هم جدا شدند باباش بدجوری الکلی شده بود ، هرشب مست به خونه می آمد و با زنش دعوا می کرد. مادرش هانا دیگه طاقت نیاورد و از او جدا شد.

هانا از ازدواج قبلی اش یک پسر داشت، سیدنی تقریبا” چهارسال از چارلی بزرگتر بود ، هانا تو نمایش ها هم بازی می کرد هم در کنارش آواز  می خواند با حقوق ناچیز اون و نفقه کمی که باباهه میداد چند وقتی با هم زندگی کردند تا این که حنجره هانا دچار مشکل شد یهو انگار وسط آواز خواندن صداش شبیه زوزه می شد .

بزارید یه تصویری از سالن های نمایش درجه دو سه اون موقع بدم.

تو اون سالن ها شبیه کاباره های قدیم تهران ملت چند تا چند تا دور میز می شستند و بازیگرا می آمدند روی سن هم نمایش انجام میدادن هم می خواندن هم کارای کمدی می کردند و هر جوری شده مردم رو سرگرم می کردند

ملت اگه خوششان می آمد رو صحنه سکه پرتاپ می کردند اگه بدشان می آمد هو میکردند و هرچی دم دستشان بود پرت میکردند رو صحنه در هر دوصورت یک چیزی پرت می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *