کتاب از دولت عشق

کتاب از دولت عشق

کتاب از دولت عشق

ترجمه:

گیتی خوشدل

کتاب از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق به قلم کاترین پاندر، به عنوان پیشگامی در شیوه تفکر مثبت، معجزاتی که تحت تاثیر عشق الهی اتفاق افتاده‌اند را شرح داده و به شما نشان می‌دهد که این عشق چطور زندگی را دگرگون کرده و سبب سعادتمندی شما می‌شود.

تعداد صفحات:

110صفحه

کتاب از دولت عشق (The prospering power of love) به شما نشان می‌دهد تمام محبت و عشقی را که برای شادمانی، شفا، سلامت، ثروت و… نیاز دارید در درون خودتان است. عشق الهی یکی از قوای ذهنی و معنوی خود شماست.

در بخشی از کتاب می خوانیم

بانویی از ایندیانای غربی برایم نوشت: “پس از آن که کتاب از دولت عشق را خواندم، در اکثر اوقات کلام عشق الهی را تکرار می‌کنم. با وجود آنکه از همسرم جدا شده‌ام و ناچار هستم به تـنهایی مایحتاج زندگی خـود و فــرزندانم را تامین کنم، اما به لطف عشق الهی هــیچ‌گاه کم و کاستی در زندگی نداشته‌ایم و برکت و ثروت همواره به طور شگفت‌انگیزی در زندگی ما وجود داشته است.

زمانی که حتی یک دلار نیز نداشتم، به لطف عشق الهی، توانستم خودرویی چهار هزار دلاری بــخرم. مدت‌ها بـود که نـیازمند یک خودرو بودیم، اما چون شــوهری نداشتم که بتوانم روی کمک او حساب کنم، از خـرید آن می‌ترسیدم. پـس از هزینه‌هایی مانند اجاره خانه و خورد و خــوراک و لــباس، مـبلغ قابل توجهی برایم نمـی‌ماند که بــتوانم از محل آن برای خـرید خودرو هزینه کنم. به جز یک دهـم درآمدم که ابتدای هر ماه وقف کـارهای خـــداپسندانه می‌کردم، پس‌انداز دیگری در این دنیــا نــداشتم.

اما هر بار که در ابــتدای هر ماه این مبلغ را مـی‌پرداختم، به خود می‌گفتم، در حـال پس انداز پول در بانک معنوی‌ام هــستم. دختــر دایی‌ام به من گــفت که در نظر دارد خودرویی جدید بخرد، پس به او گفتم که خودروی قبلی را برای مــن نگاه دارد. هـمراه با فرزندانم شـروع به تکرار روزانه این عبارت شدیم که عشق الهی، پول لازم را به ما می‌دهد تا بتوانیم بدون کوچکترین مشکلی، یک خودروی فوق‌العاده بخریم.

موفق شدم پانصد دلار از یکی از دوستانم قرض و پانصد دلار هم از بانک، وام بگیرم. بانک زیـر بار نمی‌رفت چون می‌گفت برای خـرید یک خـودروی دست دوم، نـیمی از مبلغ آن باید پیش پرداخت شود. ایــن‌ها همه در حالی بود که با وجــود آنکه دختر دایی‌ام، مشتری‌های نقدی برای خودرو داشت، اما به من گفت که خودرو را برای ما نگاه می‌دارد.

حجم فایل :1.05 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *